درباره سرامیک پرسلان

درباره سرامیک پرسلان

درباره سرامیک پرسلان


1- سرامیک های پرسلان نفوذ ناپذیرند
پرسلان در برابر آب نفوذ ناپذیر است و نیازی به استفاده از درزگیرها وجود ندارد، از آنجائیکه آب نمی تواند در سطح سرامیک ها با آب پوشیده شود فقط لازم است خشک و تمیز شوند در حالیکه سایر مصالح ساختمانی در چنین شرایطی می بایست تعویض شوند.

2- سرامیک های پرسلان بسیار متراکم و مستحکم هستند
پرسلان پایداری زیادی داشته و نسبت به گرانیت بادوام تر و قوی تر است. پرسلان به حدی مقاوم است که در نمایشگاههای اتومبیل و قایق و همچنین معابر ورودی و خروجی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.


3- سرامیک های پرسلان مقاومت زیادی در برابر سایش دارند.
ازآنجائیکه هیچگونه لعابی در سطح این سرامیک ها وجود ندارد که سائیده شود، لذا ظاهر سرامیک در طول عمر آن یکسان باقی خواهد ماند. به همین دلیل است که پرسلان برای فضاهای تجاری و صنعتی پرتردد نظیر فرودگاهها ، ایستگاههای راه آهن، فروشگاهها، فروشگاههای چند بخشی، رستوران ها، هتل ها، ادارات و مجتمع های آموزشی در نظر گرفته می شود.

4- سرامیک های پرسلان مقاومت زیادی در برابر یخ زدگی دارند
پرسلان دماهای زیر صفر درجه را تحمل می کند. این ویژگی مهم، پرسلان را به یک راه حل ایده آل برای کاربردهای خارجی نظیر حیاط خلوت، گلخانه، ،نما،استخر شنا و محوطه سازی در هوای سرد تبدیل می کند.

5- سرامیک های پرسلان خیلی بهداشتی هستند
سرامیک های پرسلان به دلیل خصوصیت نفوذ ناپذیری، خیلی بهداشتی هستند و لذا برای نواحی نیازمند الزامات بهداشتی نظیر درمانگاهها و بیمارستان ها، مطب ها و آزمایشگاهها و سالن های زیبایی در نظر گرفته می شوند.

6- سرامیک های پرسلان مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی دارند
پرسلان در برابر اسیدهاف بازها، مواد شوینده قوی و حلال ها نفوذ ناپذیر است هیچ چیز نمی تواند در سطح آن نفوذ و به آن صدمه وارد کند. این ویژگی مهمی برای آزمایشگاهها، انبارها و فضاهای آزمایشی است.


7- سرامیک های پرسلان نگهداری کمی نیاز دارند
بر خلاف سنگ طبیعی، پرسلان فقط باید با آب و مواد شوینده معمولی تمیز شوند که منجر به صرفه جویی عمده از نظر کار و مواد در طول عمر سرامیک های نصب شده در دیوار و کف می شود.


8- سرامیک های پرسلان با محیط سازگار هستند
پرسلان از مواد خام طبیعی با حداقل ماده دفعی قابل بازگشت به فرآیند تولید ساخته شده است که عاری از مواد شیمیایی نظیر عامل های ضد آب سازی، روغن جلا یا رزین است . پرسلان با استفاده از سرب پولیش نمی شود و در نتیجه به هنگام قرارگیری در معرض شعله هیچگونه گازی را متصاعد نمی کند.