نصب کاشی و سرامیک با چسب 33874135-021

نصب کاشی و سرامیک با چسب 33874135-021

از سری نکات نصب کاشی و سرامیک دیوار به روش چسبی (33874135-021) از نظر گروه نصاب کاشی وسرامیک استادکاران:

اگر به دنبال چسب کاشی خوب و نصب کاشی با چسب هستیند گروه استادکاران با دارا بودن استادکاران مجرب و پخش گسترده چسب های کاشی آماده ارائه خدمات نصب کاشی و سرامیک و سنگ آنتیک برای منازل و اداره یا ساختمان شما با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به همراه مشاوره و طرح های جدید می باشیم . تلفن دفتر 33874135-021

روش نصب کاشی و سرامیک دیوار با چسب : یکی از روشهای نصب کاشی و سرامیک بر بدنه یا دیوار سرویس های بهداشتی و آشپزخانه و نماهای داخلی خانه میباشد که در سالهای اخیر مورد استفاده قرار میگیرد. با این نکته که حدود 80 درصد از بازسازیهای منازل و حدود 25 درصد از ساختمانهای نوساز در ایران از چسب برای نصب کاشی و سرامیک استفاده می کنند و در کشورهای اروپایی و پیشرفته بیش از 90 درصد موارد برای نصب کاشی و سرامیک از چسب های آماده استفاده می کنند www.kashikari.ir.

برای اجرای کار به روش نصب کاشی یا سرامیک با چسب های آماده کار نصب کاشی و سرامیک خود را با ضمانت خاطر به گروه نصاب کاشی و سرامیک استادکاران بسپارید(تلفن دفتر نصب : 33874135) و به نکات زیر توجه فرمایید :

تلفن همراه استاد علی کاشی : 09127958825

1.زیر کار تراز شده و عاری از هرگونه گردو غبار و چربی باشد . چسب قابلیت نصب کاشی به روی کاشی ،سنگ،سیمان ،گچ،و رنگ .......را دارد .

2.زیر کار را کمی با نوک تیشه ، تیشه ای یا زخمی نمایید تا قدرت چسبندگی و استحکام چسب بیشتر شود.

3.ابزار کار و مصالح مربوطه را آماده و در دسترس قرار دهیم (کاردک ،گاز انبر ،دستگاه برش، تراز، چسب، کاشی، چکش لاستیکی،و..........).

4.خط تراز افقی را با کمک تراز و شمشه اجرا می نماییم و  تراز بودن دیوار عمودی را تست مینماییم.

توجه:میزان مصرف چسب در حالت استاندارد یعنی زیر کار تراز و در ابعاد کاشی 20*30  برابر 3.5 کیلوگرم برای هر متر مربع می باشد . و در حالت معمول برابر 4.5 کیلو گرم و در حالت ماکزیمم برابر 7 کیلوگرم در هر متر مربع است . توصیه می شود در صورت مصرف چسب بیشتر از 8 کیلوگرم در هر متر مربع به دلیل مقرون به صرفه نبودن و کاهش کیفیت گیرایی چسب از این روش برای نصب کاشی و سرامیک استفاده نکنید .

5.مدل کار را با محاسبات ساده ریاضی در ذهنیت استادکار نصاب کاشی و سرامیک تصور و کار را از نقطه و گوشه هایی شروع می کنیم که علاوه بر اینکه میزان پرت کمتر شود ،کاشی های بدون برش در مسیر پر دید ترین گوشه ها یا دیوار ها  قرار گیرند.

توجه 1:برای انتخاب و خرید چسب کاشی و سرامیک مرغوب با استادکار یا شخص با تجربه (کاشیکاران گروه استادکاران) مشورت نمایید و از خرید چسب های متفرقه و تاریخ گذشته خود داری فرمایید .

6.چسب را کمی با آب یا مایع بتن مکمل آغشته کرده سپس با کمک کاردک قاشقی و شانه ای در سطح دیوار یا کف می کشیم ،به صورت شکل زیر (شکل شماره 1):

7.مقدار چسب را به اندازه  سطحی می کشیم که تا زمان نصب کاشی ، چسب گیرایی و چسبندگی خود را از دست ندهد . معمولاً 1 تا 2 متر مربع .

8.کاشی را نصب و تراز افقی و تراز عمودی به وسیله تراز بنایی می نماییم .

9.در پایان چسب های اضافی را تمیز و مصالح اضافی را جمع آوری مینماییم www.kashikari.ir.

 

وجه 2:بهترین زمان برای بندکشی با توجه به نوع چسب مصرفی در حدود 2 تا 24 ساعت پس از اتمام نصب کاشی و سرامیک می باشد .

توجه 3: برای بند کشی درزها از مواد سیلیکاتی و ضد جرم (آنتی باکتریال) به جای سیمان سفید و پودر سنگ استفاده نماییم : چون ماندگاری و مقاومت بیشتری دارند و هم در برابر تمیز کاری های متوالی سفیدک و شوره نمی زنند.

منبع :استاد اکبر کریمی(طراح و مجری کاشی و سنگ)

گروه نصاب استادکاران نصاب انواع مدل های کاشی و سرامیک کارخانه های معتبر ایرانی  خارجی

نصب و طرح کاشی تبریز ، نصب و طرح کاشی الوند ، نصب و طرح کاشی مرجان ، نصب و طرح کاشی پرسپولیس ، نصب و طرح سینا و سورنا و ستینا کاشی ، نصب و طرح کاشی و سرامیک ساخت کشورهای چین ، ترکیه و اسپانیا

نصب کاشی دیوار سرویس ، نصب کاشی و سرامیک آشپزخانه ، نصب کاشی و سرامیک حمام و توالت ، نصب کاشی بین کابینت ، نصب سنگ آنتیک ، نصب سرامیک کف با بهترین متد و بهترین استادکاران نصاب کاشی و سرامیک .

 

جهت مشاوره و دریافت نتیجه و اطلاعات بیشتر با تلفن دفتر تهران هماهنگ نمائید .دفتر نصب کاشی و سرامیک تهران 33874135
تلفن دفتر مرکزی پخش و فروش چسب کاشی از نوع های خمیری و پودری مرغوب : 33246237